СУ Отец Паисий
Средно училище в град Куклен

Преподаватели

    Преподавателите в СУ "Отец Паисий" са с необходимата квалификация за заеманата длъжност. Отлични специалисти, които с много любов и труд успяват да изведат учениците до високо равнище на знания. Резултатите от Националното външно оценяване през май 2020 година са потвърждение за успеха на нашите ученици и учители - 57-мо място от 140 училища в област Пловдив за седмокласниците и 85-то място от 156 училища за учениците от 4 клас. 

     По изискване на новия Закон  за предучилищното и училищно образование всеки учител е длъжен да повишава своята квалификация.

Учители с V професионално-квалификационна степен (ПКС):  Здравка Георгиева, Цветомира Манолева, Милка Казалиева, Нина Мангаракова.

Учители с IV професионално-квалификационна степен (ПКС): Златка Зекова, Диана Атанасова, Елеонора Димова

Учители с III професионално-квалификационна степен (ПКС): Боряна Андонова, Димитрия  Сотирова,Цветелина Ганева, Галина Хайдушка, Мария Керкелова, Дияна Шекерова, Боряна Семерджиева, Мария Панайотова, Недялка Джамбазова - Кралева, Живка Чернева, Зоица Коручева-Латинова, Теодора Кехайова, Елена Маврудиева, Пенка Кръстева, Съдика Хашим, Фатме Хюсеин, Виолета Тафкова, Елена Згурова, Даниела Бахчеванова  и Илияна Младенова.

Учители с II професионално-квалификационна степен (ПКС): Райна Тягова, Венета Дечева, Елена Николова

НАЧАЛЕН ЕТАП НА ОБУЧЕНИЕ           

Венета Дечева - 1а  клас

Мария Панайотова - 1б  клас

Живка Чернева - 2а клас                                                   

Диана Атанасова - 2б клас

Златка Зекова - 3а клас

Елеонора Димова - 3б клас 

Даниела Бахчеванова - 4а клас

Недялка Кралева -  1б  клас                                                                          

                                                                                                                                           

ПРОГИМНАЗИАЛЕН ЕТАП НА ОБУЧЕНИЕ                      

Боряна Семерджиева - старши учител по български език и литература

Дияна Шекерова - старши учител по български език и литература

Галина Хайдушка - старши учител по английски език

Мария Керкелова - старши учител по английски език

Маргарита Йорданова - учител по английски език

Райна Тягова - старши учител по математика

Нина Мангаракова - учител по математика и физика

Златка Митева - учител по физика и астрономия и математика

Цветелина Ганева - старши учител по география и икономика, история и цивилизация и философия

Деница Казакова - учител по история и цивилизации и философия (външен лектор)

Гюлшен Шекир - учител по БЗО, ХООС и човекът и природата

Анелия Харалампиева - учител по ФВС и ТП

Лъчезар Харалампиев - учител по ФВС

Здравка Георгиева - старши учител по музика

Зоица Латинова - старши учител по изобразително изкуство

 

ПСИХОЛОГ НА УЧИЛИЩЕТО

Илияна Младенова - магистър по педагогика и психология